ÖDÜLLÜ KÖPEK MAMASI !
Genel,  Köpek Blogu

Almanya’da Josera : Ödüllü Köpek Maması !

Josera, Almanya’nın Odenwald bölgesinden bir aile şirketidir. 75 yıldır seçkin hayvan maması konusunda uzmandır.

Josera’nın önceliğimiz hayvan sağlığı.Seçkin kalitede ve sabit fiyatlar ve her bütçeye uygun kaliteli ve sağlıklı mamayı hedefliyorlar. Daha da önemlisi biz insanlar, hayvanlar ve çevre hakkındaki sorumluluklarımızın farkındayız.Buna uygun davranıyorlar!

Kullanılan hem çiğ maddeler hem de ince malzemeler dikkatli ve titiz bir şekilde test edilir. Gıda kimyagerleri, biyologlar ve laboratuvar çalışanlarımız her zaman mükemmel ürün kalitesine ulaşmak için hep beraber çalışır.Hatta internette sosyal medyada mamaların fabrikadaki üretimine kadar videolar mevcuttur!

Josera’nın bulunduğu yerleşke yerel tren hattına olan bağlantısı sayesinde yılda 3.200 kamyon taşımacılığından kurtulmuş oluyor, bu bizi hem trafik hem çevre açısından rahatlatmaktadır.Hem de ülkemize tırlarla hızlı ve kolay ulaşabiliyor!

Kalite Güvencesi;
Eylemlerimiz, çevremizdeki dünyaya ve gelecek nesillere olan bağlılığımızı sürekli olarak göstermektedir. Ürünlerimizi yenilenebilir kaynaklardan yeşil elektrik kullanarak çevre dostu bir şekilde üretiyoruz.

Kleinheubah’daki yüksek raflı depomuz dahi sürdürebilir ham maddelerdendir: Tam otomatik sistem çelik değil ahşaptan üretiliyor. Konu ürün paketlemeye geldiğinde de sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz. Ürünlerimizi çevreye duyarlı kağıtlar ve geri dönüşebilen polietilen ambalajlar ile piyasaya sürüyor.

Çok sevdiğimiz hayvanlarımız için yalnızca en iyisini Josera sunuyor;
Köpek mamalarımız için yalnızca yüksek kaliteli ve doğal malzemeleri kullanıyor. Genetiği değiştirilmiş içerik maddelerinin kullanılmasından sakınıyor ve ürünlere hiçbir zaman buğday, soya, suni renkler, tatlar veya koruyucular eklemiyor. Ürünlerde bulunan et, yalnızca insan tüketimine uygun hayvanlardan elde edilmektedir.DLG sertifikasına sahip!

Tüm malzemeler kullanılmadan önce özenle kendi laboratuvarlarımızda analiz edilir. Ürünümüzün son hali ayrıca her hayvan için birinci sınıf ürün kalitesini garanti edebilmemiz için düzenli olarak en sıkı kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Kural olarak uzak durduklarımız;
• Ürünlerimizi geliştirirken hayvanlar üzerinde test yapmak
• Şeker ve süt ürünleri
• Buğday ve soya
• Yapay renk ve koruyucular
• Genetiği ile oynanmış maddeler

Eh sonuçta Alman markası! Hem güvenebiliyoruz hem de kaç aydır köpeğimde kullanıp sonucunu da görüyorum.İyi ki varsın Josera 🙂

Köpek Eğitmeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir