Hoşgeldiniz!

Köpek sevgim küçüklüğümden bu yana ailemle başladı.Eğitimimi önbüro mezunu olarak lisede bitirdim ve hayatımda en önemli iki sektörü en başta görmek istedim.Turizm ve köpek eğitmenliği…

Ancak hayatımda benim için en başta gelen mutluluk kaynağı bu olmuştu bir anda.Köpek eğitmenliği hobime daha profesyonel anlamda devam etmek istedim.Bu çalışmalarımı da sizinle paylaşmak için sosyal medyada da yerimizi aldık.

”DİLEK UZUNYOLOĞLU KİMDİR?”

Dilek Uzunyoloğlu 2 Haziran 1998 yılında Kocaeli’nde doğmuştur. Yeşilbayır Anadolu Imkb Anadolu Otelcilik ve Turizm Lisesinde Önbüro mezunu olup eğitimine Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünde devam etmektedir. Köpek Eğitimi ve Davranışları üzerine televizyon kanallarında anlatımlar yapmıştır. Köpeği Adya ve Balım’la tanınmıştır. Adya ile köpekli spor olan frisbeede gençler 1.si olmuştur ve ırk standartları yarışmasında Adya ile Genç Türkiye şampiyonluğu ünvanını almıştır. Yurtdışındaki handler ve kinologlardan seminerlere katılmış olup, Pamukkale üniversitesinde ilk seminerini vermiştir. Çeşitli organizasyon ve etkinliklerde köpeği Adya ile yer almaktadır. Şuan da da köpeği Geroy ile yurtdışında yarışmalara katılmıştır.Aynı zamanda Türkiye’de Kinolojinin gelişmesi adına çalışmaktadır.